×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۰ خرداد - ۱۳۹۹  
true
false

به گزارش سفیر کرمان – علی لاریجانی رئیس مجلس دهم که سابقه حضور ۱۲ ساله در پارلمان دارد، امشب در گفتگویی تلویزیونی به ارائه گزارشی آماری از عملکرد ۴ ساله این مجلس پرداخت.

او در خلال این گفتگو در درباره تلخ ترین حادثه هایی که در ۴ سال اخیر حضورش در پارلمان تجربه کرده است، گفت: تلخ ترین حادثه برای من زمانی بود که در مجلس درحال بررسی برنامه پنجم بودیم که یکی از دوستان آمدند و گفتند برای آیت الله هاشمی حادثه ناگواری رخ داده است، من سریعا جلسه را رها کردم و برای پیگیری به دفترم رفتم و فهمیدم ایشان رحلت کردند.

وی افزود: خیلی متاثر شدم چون در این ۴۰ و خورده ای سال بعد از انقلاب من همیشه با ایشان محشور بودم، ایشان خیلی خدمت به انقلاب کرد. این اتفاق من را خیلی آزرده کرد.

روایت لاریجانی از شنیدن خبر فوت سردار سلیمانی

لاریجانی دومین خاطره تلخش را مربوط به زمانی که خبر شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را شنید دانست و گفت: آن زمان من در قم بودم شب هم خوابم نبرد چون کارتابل زیاد مجلس آمده بود و بررسی آنها تا صبح طول کشید تا تمام شد، نماز که خواندم و امدم استراحت کنم یکی از محافظین عزیز ما در زد و گفت اتفاقی برای حاج قاسم رخ داده است. با هراس بلند شدم و دیدم که ایشان به شهادت رسیدند.

وی افزود: آن لحظه انگار سقف ساختمان روی سرم آمد خیلی ناراحت شدم سریع لباس پوشیدم و به تهران آمدم و در راه با آقای حجازی تماس گرفتم که گفتند آقا گفته اند ساعت یازده خدمتشان در دفتر برسیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true