×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۸ اسفند - ۱۴۰۲  
true
false

به عنوان یکی از شگفتی‌های لیگ بیستم می‌توان به صدرنشینی گل گهر سیرجان در چهار هفته متوالی ابتدایی آن اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، گل گهر سیرجان در چهارمین دیدار خود در این فصل به سومین پیروزی‌اش رسید تا چهارمین صدرنشینی متوالی‌اش از ابتدای فصل تا پایان هفته چهارم را تجربه کند.

گل گهر که دومین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند و انتظار بالایی هم از آن نمی‌رود، در لیگی صدرنشین است که تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس، تراکتور، فولاد و سپاهان با عزمی جزم برای قهرمانی پایین‌تر از آن قرار گرفته‌اند. هرچند شاید این صدرنشینی تداوم نداشته باشد و شاید هم داشته باشد، اما همین که سیرجانی‌ها در دومین فصل حضورشان در لیگ برتر برای چهار هفته متوالی صدرنشینی را تجربه می‌کنند، به خودی خود اتفاق جالبی است.

گل گهر که با یک مربی کهنه کار و باتجربه مثل امیر قلعه نویی که ۵ بار قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده وارد این مسابقات شد، در حالی به یکه تازی اش در لیگ برتر ادامه می‌دهد که ویژگی خاص لیگ بیستم، جوان‌گرایی در مربیان است.

در لیگ بیستم مربیان جوانی مثل رحمتی، بیاتلو، نکونام، رضایی، خطیبی، ربیعی، نویدکیا و… حضور دارند و به جز اینها، باتجربه‌ترهای این لیگ نفراتی مثل گل محمدی و منصوریان هستند که به تازگی در مرز ۵۰ سالگی قرار دارند.

در هفته‌های ابتدایی بیستمین فصل از لیگ حرفه‌ای، یک مربی کهنه کار با تیمی جوان و کم ادعا توانسته فعلاً گوی سبقت را از مربیان جوان که با تیم‌های مدعی وارد لیگ شده‌اند برباید و باید دید این رقابت در ادامه چه سرنوشتی پیدا می‌کند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true